Ana sayfa SPOR Yılmaz Vural: 12 Haziran’da hazır olacağız

Yılmaz Vural: 12 Haziran’da hazır olacağız

TFF 1. Lig'de 45 puanla 5. sırada bulunan Akhisarspor'da teknik direktör Yılmaz Vural, 1,5 aydır duran ligin yeniden start alacağı 12 Haziran'a kadar hazır hale geleceklerini söyledi.

50
0

TFF 1. Lig’de 45 puanla 5. sırada bulunan Akhisarspor’da teknik direktör Yılmaz Vural, 1,5 aydır duran ligin yeniden start alacağı 12 Haziran’a kadar hazır hale geleceklerini söyledi.

Yılmaz Vural,Takımı fiziksel olarak hazırlamanın yanı sıra salgının olumsuz etkileri nedeniyle psikolojik olarak da hazırlamaya çalışacaklarını Betgram Giriş  belirtti.

“Ligin oynanmasından yanayız ancak futbolcular ve teknik adamlar tedirgin. Tarih verildi ama 35 günlük bir ara var ve bu 35 günde olacak gelişmelerle tarihin geriye veya ileriye alınabileceği, ya da tamamen iptal edilebileceği konusunda sanki bir anlayış hükmü bulunuyor. Federasyon ve Sağlık Bakanlığı’nın farklı görüşleriyle biraz tedirgin oldum. Çünkü farklı farklı şeyler söylediler. Sorumluluk TFF’de ancak hakikaten bir risk varsa bu karar TFF’ye bırakılmamalı. Gelişmeleri izleyip hazır hale gelmeye çalışacağız.”

Vural, ligde kalan 6 maçta 60 puana ulaşan takımların mutlu sona Betgram  ulaşacağını söyledi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here