Ana sayfa SPOR Trabzonspor Evinde

Trabzonspor Evinde

58
0

Şampiyonluk yolunda taraftarının desteğine büyük bir ihtiyaç duyan Karadeniz ekibi, seyirci ortalamasının düştüğü bu dönemde, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Sağlık Kurulu tarafından alınan kararlar doğrultusunda, Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen ‘aşı takvimine’ uyarak tribünlerin bordo-mavili renklere bürünmesini bekliyor.

Abdullah Avcı: İyi yoldayız. Bize desteğe devam etsinler

Her maç sonrası taraftar desteğine dikkat çeken Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, hem içeride hem dışarıda taraftar desteğinin takıma büyük bir enerji verdiğini belirtti.

“Taraftarlarımızı bizim bir parçamız. Onları mutlu etmek için çalışamaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Keyif veren sonuç odaklı takıma onların enerjisi büyük bir güç katacaktır.”

Süper Lig’de protokole en iyi bahis siteleri en çok yer ayıran stadyumların başında ise Trabzonspor’un maçlarını oynadığı Medical Park Stadyumu geliyor.

Stadyumdaki tribünlerin boş kalmasıyla birlikte protokol ve localardaki doluluk oranı ise dikkat çekiyor. 230 kişilik protokol tribünü ile Trabzonspor bu alanda ilk sırada yer alıyor. Diğer kulüplerde bu rakam oldukça düşük.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here