DOLAR 17,9562 0.07%
EURO 18,4340 -0.57%
ALTIN 1.037,260,46
BITCOIN 428605-4,10%
İstanbul
28°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Zorlu Fikstürler Belli Oldu

Zorlu Fikstürler Belli Oldu

ABONE OL
Kasım 26, 2021 12:31
Zorlu Fikstürler Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli)

13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)

19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Kasım Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe)

19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

Bugün:

13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe)

13.00 Isparta 32- ilbet giriş Kırklareli (Isparta Atatürk)

13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar)

13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik)

13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup

Bugün:

14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır)

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk)

13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim)

13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer)

13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

28 Kasım Pazar:

12.30 Hendekspor-Batman Petrolspor (Hendek Atatürk)

13.00 Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Kelkit İlçe)

13.00 Osmaniyespor-Formül Erbaaspor (7 Ocak)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Gazi)

13.00 Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor (Kahta İlçe)

13.00 Sancaktepe- ilbet Fatsa Belediyespor (15 Temmuz)

2. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Milli Egemenlik)

13.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe)

28 Kasım Pazar:

12.00 İskenderunspor-Bitexen Düzcespor (5 Temmuz)

13.00 52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Ordu)

13.00 Kızılcabölükspor-Hacettepespor (Semt Sahası)

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor (Siirt Atatürk)

13.00 Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı (Iğdır Şehir)

13.00 Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çetin Emeç)

13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Doğukent)

3. Grup

27 Kasım Cumartesi:

13.00 Mardin 1969-Ceyhanspor (21 Kasım)

13.00 İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor (Mersin)

13.00 Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Esenler Erokspor)

28 Kasım Pazar:

13.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967 (Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)

13.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Modafen (Belediye Derincespor Doğal Çim)

13.00 Karşıyaka-Edirnespor (İzmir Atatürk)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Çankaya FK (Başpınar)

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.